20.12.2004 :: 20:31
Zapomniałam Wam powiedzieć jak było na impresce. No było super. Oczywiście był temat o Emilu i Michale :D. Dzisiaj go widziałam. Jejku jaki on boski. A co najgorsze, będą święta i nie będę go widziała :sad: A dzisiaj durna babka od matmy postawiła mi 6 lasek!!! Jedną dostałam za klasówke (i tak ją w środe poprawiam) a te 5 za to, że nie odrobiłam pracy domowej. Było 7 przykładów i ja zrobiłam 2 chociaż, że źle. Ale ja tego nie rozumiem i bezsensu bym robiła ta prace domowa skoro i tak nic nie kapuje. I tak prawie wszyscy tego nie odrobili. Ewka np. dostała 7 pał bo nie miała ani jednego przykładu zrobionego. A propo Ewki, dzisiaj z nią siedziałam, bo Pogodzia jest chora :sad: Ma grype żołądkową (współczuje jej!) Jutro ide do niej w odwiedzinki. A jak mnie zarazi to trudno by się mówiło :). A grypa żołądkowa naprawdę jest ochydna. Nie dość, że żygasz to jeszcze srasz, że tak się wyraże :). Jejciu, będę tęsknić za Tobą Emilku!!!!!!!!! Wielki pozdro dla Pogodzi, która się męczy z chorobą, dla Justysi, która dzisiaj chciała mnie popchnąć na Emila, dla całej mojej klasy i oczywiście dla Emilka!!!!!!!!!!!! Papa, buziaków 102 :D