13.12.2004 :: 18:28
Dzisiaj był spoxik dzień, ale niestety mojego Emilka w szkole tylko raz widziałam =( Za to w domu były jaja jak berety. Zadzwoniła do nas babka z radia "złote przeboje" i powiedziała, że jak zadzwoni drugi raz to żebyśmy jej odpowiedzieli "słucham radia złote przeboje" wtedy można wygrać jakąś płyte =) Dzwoniła ona gdzieś o pierwszej a jush jest po osiemnastej, więc tak sobie myślimy, może ktoś sobie robił jaja, ale raczej nie. I tak sobie myślę, że oni mogą podsłuchiwać rozmowy i jak ktoś powie właśnie te hasło nie koniecznie kto by dzwonił wygrywa się wtedy płytę. I teraz muszę siedzieć przed telefonem i cały czas mówieć te głupie hasło i ktoś może pomyśleć, że jakaś głupia odebrała =D No niestety, trzeba się troche namęczyć. A przed chwilką zadzwonił telefon i... zaryzykowałam, powiedziałam to wstrętne zdanie =D A tam jakiś facet się odzywa i mówi, że jest z tego radia i mówi, że jestem główną finalistką w tym konkursie, dostaje płytę oraz... 2000zł. Coś mi tu nie grało... Okazało się, że to był... mój tata... =D Zmienił głos i był taki przekonywujący, że w to wszystko uwierzyłam i na początku go nie poznała =P No cóż, teraz czekają na mnie katorgi i będę mówić "słucham radia złote przeboje" chociż tak naprawde nie słucham tego radia, tylko eske albo radio stacje =P