nici - komentarze


Jush nie wiem co mam robić i myśleć. Oczywiście chodzi o Emila. Jush nie wiem komu mam wierzyć. Jedni mówią, że mnie chce (ale on chyba nie wie, że to ja się w nim zabujałam), drudzy, że nie. A jeden taki Daniel J., który kocha się we mnie od 4 lat (jeśli się nie myle!) był o mnie zazdrosny, bo było widać to po nim. Powiedział, że rozmawiał z Emilem i powiedział (Emil), że jestem najwiekszą popi........ kur.. na świecie. Nie chciało mi się w to wierzyć, bo po pierwsze Daniel jest krętaczem a po drugie Emila nie zna!!! Jak tak jedni będą mówić, że mnie chce a drudzy, że nie to jak się wkurze, jak pójdę do Emila to się go zapytam jaka jest prawda. Nie ważne czy mnie chce, czy nazywa mnie od ku..,niekoniecznie jaka ale ważna by była najprawdziwsza prawda!!! Jak by powiedział, że jestem ku... powiedziała bym mu coś na ten temat! Chyba się jush nie odkocham, a chciała bym o nim zapomnieć, ale wiem, że to jest trudne... Dzisiaj miałam naprawde zwalony dzień. Mój tata idzie na basen, ja tesh chcę iść, ale nie mogę :( Domyślcie się dlaczego! Pewnie szybko odgadniecie... Jush kończę bo brak mi jush słów...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć