nici - komentarze


Dzisiaj miałam koszmarny dzień. Ale zaczne wszystko od początku. Ja mialam dzisiaj na 8.00 a Emil na 8.55. Pierwsza moja lekcja to w-f. Na szczęście dzisiaj nie ćficzyłam. Siedziałam i gadałam z Pogodzią i Justysią o nim. Zaczeły gadać, że jest na hali. Ja go nie widziałam i mówiłam, że mi wciskają kit. Ale on naprawde tam był... Ja siedziałam na jednym końcu hali a on na drugim i na przeciwko mnie. Cały czas gapił się w moją stronę. Na przerwie miałam iść do niego, ale on chyba nie wiedział, że ja przyjdę. Z dziewczynami zapytałyśmy się jego siostry jaki jest, m.in. uparty tak jak ja. Ale koleżanki z jego klasy mówiły, że jest głupi i dlatego nie ma dziewczyny. Troche w to wątpiłam. Na którejś z kolei przerwie Pogodzia i Justysia z Kasią M. poszły do niego i powiedział im coś w tym stylu "sp........... bo was pie......". Wiem to moja wina, że sie zdenerwował. Poprostu kazałam dziewczynom chodzić do niego i gadać z nim. Dziewczyny też powinnam za to przeprosić, ale się na to zgodziły. Ja myślę, że on nie wie, że to ja się w nim bujam, może pomylił mnie z jedną z moich koleżanek. A co najważniejsze, Pogodzia zakochała się w jego koledze! Napisała mu liścik, że jej się podoba ten chłopak. Ma na imię Marcin. Pogodzia też napisała w tym liściku, żeby mnie najpierw Emil poznał itd. Ja uważam, że u Emila nie mam szans :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Nie wiem co ja jush mam o tym myśleć i robić. Mam doła i nie wiem jak z nim wlczyć, a co najgorsze..... prawie nic nie jem, a za to jem bardzo dużo słodyczy. Nie śmiejcie się, ale jush mi sie zrobiły rozstępy :((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Papa :( (Płakać mi się chce, mam prawie same problemy...)
Komentujcie notki!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.12.2004 :: 15:30 :: 212.160.102.66

jak sie wstawia linki???dobre pytanie po prostu jak masz wyglad pamietnik i strone glowna tam znalazlam napis: www.talk.pl link1 wiec zamiast tego wpisalam swoj wierszyk i cytat hickokamam nadzieje,ze jako tako rozumiesz
08.12.2004 :: 19:19 :: 212.160.102.66

www.angella89.talk.pl
mam prosbe-wejdz na mojego bloga i podpowiedz mi na moje pytanie...z gory dzieki
Talk.pl :: Wróć