nici - komentarze


Dzisiaj w szkole były jaja jak berety. Przed polakiem poszłam z Pogodzią do kibelka pogadać. Za nami weszła K.C, poszła do kabiny i zaczeła palić. Weszła babka od polaka i woźna. K.C wyszła i usiadła koło Pogodzi. Babki gadały, że my palimy!!!. A to nie prawda, K.C pali, ale nic się nie odzywałyśmy, że to ona. Babka miała iść z tym do dyrki, ale na szczęście nie poszła. Po naszych lekcjach, gdy szłam do sztni spotkałam GO ♥♥ :D. Miał w-f. Szybko poleciałam do Justyny, by go ♥♥ jej pokazać. Justysia z Pogodzią poleciały do niego i powiedziały, że ja się w nim ♥♥ bujam ( oczywiście mnie przy tym nie było...). Gdy to usłyszał, zawstydził się, powiedział że teraz nie ma czasu i poszedł gdzieś. Dziewczyny dowiedziały się, że ma na imię Emil Chudzik ♥♥ i chodzi do I f ♥♥ :D Jutro mam się z nim spodkać, ale wstydze i boję się, że mu się nie spodobam.... Justyna sprubóje nas sfatać ♥♥ . Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. No to ja jush kończę i czekam na jutrzejszy dzionek :D. Papa całusków 102 dla Was no i oczywiście dla Emila ♥♥ :D:D:D
Komętujcie notki!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.12.2004 :: 16:03 :: 195.94.216.178

rybka15

no ale cos nam nie wyszło napisz liscik :*
Talk.pl :: Wróć