nici - komentarze


Dzisiaj był spoxik dzinek dla mnie, bo dostał±m od Hubiego na Mikołajki ramke na zdjęcie i notes (ale dla moich koleżanek nie był to najlepszy dzień ;/). Pogodzia dostała od Ewki misia chrapi±cego za 15 zł ;/, a Ewka dostała od Justyny mi¶ka zajefajnego za 59 zł!!! a Justyna od Moniki dostała mi¶ka jakiego¶ używanego, który miał z 10 lat!!! ;/ (limit był do 30 zł!!!) No cóż jak sie ma głupie koleżanki w klasie to tak jest ;/..........
Acha dzisiaj spotkałam boya, w którym się podkochuje♥♥, a co najgorsze nie wiem jak ma na imie i naswisko :(. Wiem jednak, że jest ode mnie młodszy o rok. Ja jestem głupia bo robie sobie nadzieje :(:( cały czas sobie wyobrażam nie wiadomo co :(:( poprostu jush kota dostaje na jego punkcie........ Koleżanki sprubój± mnie z nim sfatać, ale wiem że nic nie wyjdzie :(:(:(:(:(:(


Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.12.2004 :: 14:57 :: 217.153.99.171

rybka15

spoko i tak cie sfatam i tak :)

06.12.2004 :: 19:47 :: cfh48.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Kazdy chłopak jest inny i z każdym sie inaczej gada.Heh ja raz poderwałam chłopaka na jego perfumHehe wpadłam niby przypadkiem na niego na korytarzu nom i własnie zachwyciłam się jego perfom±hyh chłopaczkowi momentalnie się banan na gębie pokazałSpytałm się o jego imie i zaczeli¶my poprostu gadać.Wiem że to nie jest zbyt ambitny sposób na poderwanie chłopaka ale zadziałał w moim przypadku
06.12.2004 :: 18:38 :: cgo127.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Witam.Nie b±dĽ taka pewna że nic nie zaiskrzy między tob± a nim.Jeste¶ od niego starsza,a wiesz jaki chłopak jest dumny kiedy zarywa do niego starsza laska?!Próbuj i nie poddawaj sie.Podrawiaczki i powodzonka:]
Talk.pl :: Wróć